Міжнародний фонд "Відродження"

Устинівська виправна колонія (№37)

Устинівська виправна колонія мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання №37
28624, с. Інгульське Устинівського району, тел. (05239) 36241

  планова наповненість - 100 

Колонія розташована на березі р. Інгул у с. Інгульське, де був радгосп "Інгульський". У 1988 р., згідно з наказом № 063 МВС УРСР "Про реорганізацію радгоспу "Інгульський", на його базі було створено колонію-поселення.

Наказом № 183 від 11.06.1990 р. МВС УРСР «Про реорганізацію колонії-поселення в колонію-поселення для осіб, які вчинили злочин з необережності» установу було реорганізовано.

На території колонії розташовано три відділки, які базуються в селах Інгульське, Завтурово та Ведмежа Балка. Територія колонії займає понад п'ять тисяч гектарів. Колонія продовжує займатись, як і радгосп "Інгульський", сільським господарством, переважно землеробством та молочно-тваринним напрямками.

У 1999 р. у відповідності із наказом № 23 від 16.04.1999 р. "Про перепрофілювання колонії-поселення для осіб, які вчинили злочин з не­обережності в колонію-поселення для осіб, які твердо стали на шлях виправлення", в колонії пройшло перепрофілювання. В установі були відкриті підсобні промисли, а саме: почала працювати олійниця, пе­карня, цех по виробництву шлакоблоку.

За 18 років існування колонії планове наповнення колонії спецконтингентом коливалось в межах від 100 до 250 засуджених.

У різні роки установу очолювали:

М. Я. Стрілецький, П. В. Єщенко, В. В. Кондрашов, П. В. Єщенко, В. В. Козінов.

На даний час її очолює А. М. Шевчук .