Міжнародний фонд "Відродження"

Райківська виправна колонія (№73)

13333 с. Райки Бердичівського району Житомирської області
начальник виправної колонії Якименко Станіслав Степанович
(041) 436-66-22

Колонія середнього рівня безпеки з плановим наповненням 1100 осіб.  В  установі  відбувають  покарання  чоловіки,  які  раніше відбували покарання у виді позбавлення волі . В  дерматовенерологічній  лікарні,  яка функціонує  при  колонії, проходять  лікування засуджені ,  направлені  з колоній різних рівнів безпеки та слідчих ізоляторів з приводу дерматовенерологічних захворювань. Розташована в с. Райки Бердичівського району.

  Установа створена на базі Райківського каменедробильного заводу, який, згідно постанови Ради Міністрів Української РСР, рішення Житомирського обласного виконавчого комітету Ради депутатів та наказу МВС УРСР, з відомства Житомирського обласного управління будівельних матеріалів передали до управління внутрішніх справ Житомирської області.

  25.02.1971р. в колонії була створена міжобласна  дерматовенерологічна лікарня і венерологічний диспансер для лікування венерично хворих засуджених.

Підприємство колонії  має власний кар’єр по видобутку сірого граніту.

Обсяг запасів корисних копалин становить 13 млн.517 тис.м3.

  Підприємство виготовляє бруківку колоту сірого кольору, бордюр гранітний, щебінь.  Налагоджено виробництво черевиків робочих, брезентових рукавиць для потреб регіону. Надаються послуги по пошиттю постільної білизни та робочого одягу для закладів соціального захисту та медичних закладів. В цеху металообробки виготовляються вироби з металу, підприємствам різних форм власності надаються послуги по зварювальних та збиральних роботах.