Міжнародний фонд "Відродження"

Казанківська виправна колонія (№93)

56022 с. Новоданилівка Казанківського району Миколаївської області

Створення установи пов’язано з розробкою Новоданилівського гранітного кар'єру. Установу організовано на базі Новоданилівського каменеподрібнюючого заводу, переданого 21 серпня 1962 року із системи Херсонського раднаргоспу в систему МВС УРСР.

До кінця 1964 року побудовано об'єкти в житловій зоні, територія якої розбита на чотири сектори.

У 1982-1983 роках збудовано чотириповерховий будинок для персоналу, введено в дію Новоданилівську школу.

Відповідно до наказу МВС України від 14.11.1998 року "Про передачу функцій охорони виправно-трудових установ віл внутрішніх військ МВС України до Державного департаменту України з питань виконання покарань" колонії передано для охорони майно та особовий склад 2-ї роти в/ч ВВ МВС України. Наказом ДДУ ПВП від 29.11.1999 року установ перейменовано в Казанківську виправну колонію.

За підсумкам проведеної акредитації (наказ ДДУ ПВП від 12.12.2003 року №251) колонію визнано установою середнього рівня безпеки з дільницею соціальної реабілітації та 2-го рівня відповідності обладнання та умов тримання засуджених вимогам КВК України (для тримання чоловіків, засуджених до позбавлення волі на певний строк, які раніше відбували покарання у виді позбавлення волі).

Установа спеціалізується на каменеобробні, виготовленні виробів із граніту Новоданилівського родовища.

На даний час установу очолює підполковник внутрішньої служби Ляшко Анатолій Юрійович.