Міжнародний фонд "Відродження"

Полтавська виправна колонія (№64)

36015 м. Полтава, промвузол Затурино
начальник виправної колонії Радченко Юрій Михайлович
(053) 258-83-78

ПВК (№64) заснована наказом МВС УРСР № 0248 від 17.12.1981 року, як установа посиленого виду режиму.

На другому кілометрі автошляху Полтава – Котельва, за 300 метрів на південний схід від станції Вакуленці Південної залізниці, рішенням Полтавського облвиконкому було виділено землі під будівництво установи та роти охорони.

Згідно до діючого законодавства в установі відбувають кримінальне покарання особи, які засуджені вперше за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів. Загальний ліміт наповнення, на який найбільш оптимально налагоджено діяльність колонії, становить 875 чоловік.

Загальна площа, на якій розташована установа складає 88300 м2, загальна довжина периметру установи - 956 п/м, а основної огорожі -860 м/п. Загальна площа підприємства складає 0,45 га.

ПВК (№64) розподіляється на житлову, виробничу та господарчу зону. Житлова зона розділена на п'ять ізольованих одна від одної локальних дільниць ресоціалізації, де розташовано відповідно п'ять гуртожитків казарменого типу для проживання засуджених.

В житловій зоні також розташовані: будівля клуб-їдальні, медична частина, дільниці СІЗО, КДіР, посиленого контролю, чергова частина з приміщеннями адміністрації, храм Миколи Чудотворця, лазньо-пральний комбінат, ДІЗО, ПКТ, кімнати тривалих і короткострокових побачень.

Господарча зона складається з продовольчого та речового складів, квасильно-засолювальних пунктів, овочесховища, підсобного господарства, їдальні для співробітників та кімнати чекання родичів засуджених.

Підполковник внутрішньої служби Радченко Юрій Михайлович – начальник Полтавської виправної колонії Управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Полтавській області (№64) з 06 липня 2006 року. Народився 02 вересня 1962 року в смт. Котельва Полтавської області. Освіта вища, в 2004 році закінчив Полтавську аграрну академію. В органах кримінально-виконавчої системи працює з 03 лютого 1982 року.